“Ajo lë pak shkëlqim kudo që shkon”

Beatrix Ramosaj ka postuar pak nga fotosesioni i saj i fundit Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare është paraqitur më shumë stil në disa nga fotografitë e saj të fundit.

“Ajo lë pak shkëlqim kudo që shkon”, ka shkruar poshtë këtyre fotografive Beatrix, derisa shfaqet tepër seksi duke treguar gjoksin në një fustan pranveror.

Ende nuk dihet se a do të punojë ndonjë projekt muzikor Beatrix, apo do të vazhdojë të merret më shumë me modën, sikurse deri me tani.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *