Arjan Konomi del kundër deklarimit të Alvisës dhe Bashkimit

SHOWBIZI

Sonte në Për’puthen Prime ka ndodhur deklarimi i parë.

Alvisa ka përgatitur një surprizë për Bashkimin me mbishkrim “Dekalrohem për ty” duke e shfaq në monitor, shkruan lajmi.net.

Kjo nuk e surprizoi vetëm Bashkimin por edhe konkurrentët tjerë të cilët edhe e prisnin të ndodhte kjo.

Mirëpo, kundër këtij deklarimi ka dalë opinonisti Arjan Konomi i cili iu tha se un e di që ju pëlqehi fizikisht por thënia popullore veprat flasin më shumë se fjalët nuk vlen për ju.

” Ju keni vetëm një tëheqje fizike, ju keni edhe një të kaluar të cilën po nuk e sqaruat pëlqimi fizik është diçka krejt minimale që nuk mund ta mbajë lidhjen tuaj”, tha ndër të tjera Arjani i cili u kundërshtua nga dy protagonistët e lartëpërmendur./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *