Blero i pakënaqur me Laportan pas largimit të Messit nga Barcelona - Realiteti

Blero i pakënaqur me Laportan pas largimit të Messit nga Barcelona

Këngëtari i njohur kosovar, Blero Muharremi është shprehur shumë i mërzitur për largimin e Leo Messit nga FC Barcelona.

Ylli i futbollit, Leo Messi sot në një konferencë për shtyp ka njoftuar për arsyet e largimit si dhe ka përshëndetur të gjithë në klub para se të bënte gati valixhet.

Blero, i cili njihet si tifoz i flaktë i futbollit dhe në veçanti i Leo Messit e Barçës ka ofenduar presidentin e klubit katalunas.

“Laporta tradhëtoi Messin dhe tifozët e Barcelonës”, shkroi ai fillimisht ai në një “story” të publikuar në Instagram.“F**** Laporta”, shkruan më tej ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *