Degjenerim në televizionin kosovar, grushte e shuplaka mes femrash në “Its my love”

2. LAJME

Një rrahje ka ndodhur mes vajzave në emisonin “It’s my love”.

Dy konkurrentet e emisionit i cili shikohet më shumë si serial komik janë kapur keq njëra me tjetrën, shkruan lajmi.net.

Ana dhe Ina ishin duke debatuar në studio kur për një moment fillojnë shuplakat dhe grushtet ndaj njëra-tjetrës.

Natyrisht një skenë e tillë konsiderohet mjaft e turpshme ku e gjitha nisi pa pikë arsye.

Pjesë nga debati:

Mshele”, dëgjohet duke thënë Albana.

“Kujt po i thu mshele?”, pyet Ina.

“Kujna je t’u i thanë mshele?”, vazhdoi Ina.

“PO MSHELE THASH”, i është përgjigjur me piskamë Albana.

Theksojmë se emisioni It’s my love është konsideruar për shumë arsye si emision degjenerues për të rinjtë. /Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *