Dua publikon foto nga jahti, ky është komenti që ia bëri vjehrra - Realiteti

Dua publikon foto nga jahti, ky është komenti që ia bëri vjehrra

Dua Lipa po qëndron në Shqipëri.

Këngëtarja kosovare me famë botërore është duke shijuar ditët e pushimit në bregdetin shqiptar.

Por jo vetëm. Dua ndodhet bashkë më familjen dhe të dashurin e saj amerikan Anwar Hadid ku shpesh poston momentet e bukura familjare në rrjetet sociale.

Së fundmi ka postuar foto derisa merr rrezet e diellit në një jaht luksoz, meqë rast nuk mungoi komenti i vjehrrës së saj Yolanda Hadid.

Ju dua” ka shkruar ajo duke iu referuar Duas dhe Anwar.

Ndryshe “Love again” është kënga që Dua ka lansuar muajin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *