“Duhet pushkatuar”, Noizy reagon për rastin që u vra 8 vjeçari dhe vrasësi e groposi në banesën e tij

SHOWBIZI

Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku, i njohur me emrin artistik, Noizy, ka bërë një reagim në Instagram.

Pas ngjarjes tragjike që ndodhi në Fier ku një person i quajtur Klodian Çalamani vrau një 8 vjeçar dhe më pas e groposi në banesën e tij të tij, Noizy u shpreh se është pro ligjit për pushkatim.

“Une jam “PRO” ligjit për pushkatim. Për mostra si Klodian Çalamani & Pordhonues. Le të na vonohet Edhe ca vjet anetarsimi në Europe ska gje”, shkroi ai.

Përmes këtij postimi, ai po kërkon drejtësi për të miturin që humbi jetën në mënyrë mizore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *