Hoxha i reagon Graincës: Betonizoje mirë liftin e VV-së, se me bo m’u prishë, shkon me ramje t’lirë - Realiteti

Hoxha i reagon Graincës: Betonizoje mirë liftin e VV-së, se me bo m’u prishë, shkon me ramje t’lirë

Deputetja e PDK-së, Eliza Hoxha, i ka kushtuar një shkrim ish-bashkëpartiakes së saj, Adelina Grainca, e cila dje iu bashkuar Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje.

Ky reagim erdhi pasi Granica mbrëmë mori pjesë në raundin e dytë dhe të tretë të votimit për zgjedhjen e presidentit.

Adelinë, moj Adelinë, Për t’u zhvilluar duhesh me i kalu shkallët. E duke i ngjitur ato me besim, përkushtim e durim takon rrugës plot miq, përkrahës e dashamirë”.

“Por, meqë zgjodhe liftin e VV -së, betonizoje mirë se me bo m’u prishë, shkon me ramje t’lirë”, ka shkruar Hoxha në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *