I doli video me ish të dashurin, ja si arsyetohet Antonia në Për’puthen Prime

SHOWBIZI

Antonia Gjoka është një nga konkurrentet e Për’puthen që ka marrë vëmendje që në puntatën e parë.

Ajo është komentuar shumë nga konkurrentët brenda emisonit të cilët kanë pasur gjithmonë dyshime kundrejt saj, shkruan lajmi.net.

Ditë më parë Antonias i doli video me ish të dashurin e saj duke bërë shoping, gjë të cilën nuk e mohoi sonte.

E pyetur nga Bora se si është puna e kësaj videos ajo tha se po ai është i dashuri im dhe kemi miqësi ende të mirë bashkë.

Lidhur me këtë ka folur edhe Meliku i cili tha se ai ende mendon se ai nuk është vetëm ish i dashuri i saj por është i dashuri saj ende.

“Është momenti yt shfrytëzoje”, ishte përgjigjja e Antonias kundrejt Melikut./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *