I riu bën dush gjersa po priste në kufirin kroat, video bëhet virale - Realiteti

I riu bën dush gjersa po priste në kufirin kroat, video bëhet virale

Një video nga vendkalimi kufitar Bregana në Kroaci u shfaq në rrjetet sociale, e cila bëri shumë njerëz për të qeshur.

Një nga udhëtarët që u gjend në një kolonë të gjatë filmoi një burrë duke bërë dush, pranë karvanit të tij.

Çmenduri e rëndë”, shkruajnë administratorët e faqes në përshkrimin e videos dhe komentet gazmore filluan të ndiqnin.

Të tjerët thanë se ishin plotësisht dakord me të dhe se ata e humbën këtë dush kur pritën gjithashtu që dielli të kalonte kufirin disa javë më parë.

Unë e kuptoj atë. E bëj pranë kamionit çdo ditë. E thjeshtë dhe e dobishme”, ka shkruar një tjetër ndjekës i faqes, transmeton telegrafi.

Kliko linkun për ta parë videon:

https://www.facebook.com/DnevnadozaprosjecnogDalmatinca/videos/356035922668318/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *