Izraeli arreston katër gra nën akuza për spiunim

2. LAJME

Kombëtarja e Kosovës në hendboll në konkurrencën e djemve ka shënuar fitore përballë kombëtares të Turqisë.

Kosova ka fituar me rezultat 26:24 në ndeshjen e zhvilluar në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve.

Pjesa e parë e takimit u mbyll me rezultat të barabartë 13:13.

Kjo ndeshje u zhvillua në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror 2023 që mbahet në Poloni dhe Suedi.

The post Gjykimi i ish-luftëtarit të UÇK-së për krime lufte, dëshmitari: Remzi Shala ka qenë ushtar shumë i mirë appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *