Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse - Realiteti

Ledina Çelo tregon se kush ia bën fotografitë tërheqëse

Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotografitë që i shpërndan në rrjetet sociale.

Këngëtarja e bukur ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të.

Ajo ka rrëfyer për “Pushime On Top” se në disa raste, këto imazhe të bukura ia bën e bija.

Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë”.

“Sa i dhashë një çokollatë, ‘uh tha, të bëj dhjetë’. Vajza është e shumëllojshme, nuk po e kuptoj me thënë të drejtën gocën. Por, e shoh që ka më shumë nuancën këtej nga arti. Çuni është komplet nga babi”, ka thënë Ledina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *