Marina Vjollca mahnit me dukjen, rikthehet në ekran pak ditë pasi u bën nënë për herë të parë

SHOWBIZI

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca u bë nënë për herë të parë para pak ditësh, dhe tashmë ajo është rikthyer në ekran.

Moderatorja postoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram për të njoftuar rikthimin, teksa habiti me linjat dhe dukej joshëse.

Marina u shfaq më në formë se kurrë, e veshur me një fustan të gjatë elegant, duke treguar se ka rikthyer format menjëherë pas lindjes.

View this post on Instagram

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

“U rikthyem”, ka shkruar Marina në mbishkrimin e imazheve, teksa dukej mahnitëse dhe pranoi komente të shumta pozitive.

View this post on Instagram

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Ndërkohë, rikujtojmë që Marina dhe bashkëshorti i saj, reperi Getoar Selimi u bën prindër të një vajze në fund të muajit nëntor, të cilën e pagëzuan me emrin Marget. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *