Mitrovicë, ankohet se u mashtrua nga dy persona, u dha 600 euro për pasaportë serbe

2. LAJME

Një person është arrestuar në Pejë dje në 4:00 të mëngjesit pasi në gjendje të dehur ka sulmuar dy zyrtarë policorë dhe i njëjti nuk kishte respektuar orarin e lëvizjes.

Policët pas sulmit kishin pranuar tretman mjekësor ndërsa i arrestuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është duke u hetuar nga organet e rendit.

The post Ferizaj, rrëzohet në vendin e punës appeared first on Raporto Korrupsionin! KALLXO.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *