Morena Taraku ngacmon ‘keq’ ndjekësit, zbulon trupin e saj bombastik në bikine - Realiteti

Morena Taraku ngacmon ‘keq’ ndjekësit, zbulon trupin e saj bombastik në bikine

Morena Taraku ka ditur kryesojë faqet rozë sa herë që ka shpërndarë imazhe në rrjetet sociale. Më shumë se 1.3 milionë fansa e ndjekin bukuroshen në Instagram duke i pritur postimet e reja në profilin e saj në këtë rrjet social.

Bukuroshja nuk heziton të publikojë fotografi që vënë në plan të parë figurën e admiruar trupore. Dhe kështu ka vepruar gjatë të dielës duke shpërndarë një fotografi në profil që ngacmon imagjinatën.

Modelja e shndërruar në këngëtare shfaqet e e mahnitshme me bikini me pak material në pozën e saj të re.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *