Nora Istrefi shfaqet sensuale teksa pozon për kamerën

Nora Istrefi është këngëtarja që padyshim është në qendër të vëmendjes.

Format trupore janë ato që përveq muzikës e bëjnë të jetë lajm në faqet rozë këngëtaren e njohur, shkruan lajmi.net.

View this post on Instagram

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Janë postimet e shumta që i’a zbulojnë format e saj trupore e të cilat konsiderohen perfekte. Së fundi ka publikuar disa prapaskena kur ajo është duke pozuar për kamerën për tu bërë fytyra e revistës prestigjioze Global Women.

Linjat e saj trupore janë për tu lakmuar përkundër që Nora është nënë e një vajze.

Kujtojmë se këngëtarja i kushton vëmendje të madhe trupit të saj dhe kalon shumë kohë duke ushtruar në fitnes./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com