Pasi doli nga “Big Brother Vip”, Fifi shfaqet tejet e lumtur nga Stambolli

SHOWBIZI

Fifi është një nga këngëtaret dhe ish banoret më të komentuara në Big Brother Vip.

Ani pse i ka dhënë fund aventurës së saj në Big Brother Vip ajo po vazhdon të përcillet me kureshtje nga publiku, shkruan lajmi.net.

Pas situatës së saj ku u alivanos gjatë spektaklit ku u përplas me fjalë me Balinën, Fifi nuk vonoi shumë dhe doli nga shtëpia.

“Po dal se dua të merre më shumë me veten”, ishte arsyeja që Fifi e tha në momentin e largimit.

Siç duket nga postimet e fundit të këngëtares Fifit i bëri shumë mirë dalja nga shtëpia e Big Brother Vip.

Ajo po shijon disa pushime në Stamboll ku herë pas here po poston foto të ndryshme nga atje ku po shfaqet mjaft e lumtur./Lajmi.net/

View this post on Instagram

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *