Rrahje midis rrugës në kryeqytet, përfshihen edhe dy gra - Realiteti

Rrahje midis rrugës në kryeqytet, përfshihen edhe dy gra

Një rrahje e çuditshme ka ndodhur në Prishtinë në orët e mbrëmjes. Disa persona janë rrahur në mes të rrugës. Në mesin e tyre kanë qenë edhe dy gra.

Ata janë ndalur dhe janë rrahur në semaforë në afërsi të “Bill Clinton”.

Ende nuk dihen arsyet e kësaj rrahjeje, mirëpo pamjet nga ky rast tashmë janë publikuar në media.

Deri në momentin e publikimit të tekstit, Policia s’ka kthyer përgjigje për këtë rast.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *