Albiona Muçiqi e bënë trupin si peshk - Realiteti

Albiona Muçiqi e bënë trupin si peshk

Ajo është vajza e çiftit të njohur Merita e Nysret Muçiqi dhe motra e Albatritit. Ani pse e lindur dhe e rritur në një familje këngëtaresh, Albiona ka vendosur të mos merret me muzikë.

Çka bënë, me çka merret e ku rri vajza e Merites dhe Nysretit pak dihet, por aq sa tregon në rrjete sociale, duket se së fundi po e viziton më shpesh palestren, shkruan “Kosovarja”.

Siç mund ta shihni, Biona është në formë shumë më të mirë fizike se dikur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *