Samanta Karavello paralajmëron këngën e re në gjuhë të huaj - Realiteti

Samanta Karavello paralajmëron këngën e re në gjuhë të huaj

Samanta përmes Instastory ka paralajmëruar këngën e re.

Këngëtarja e dashur për publikun, Samanta Karavella pas publikimit të këngës së fundit “Mala dhe Cha Cha Cha”, ka paralajmëruar këngën e re.

Samanta është mjaft aktive në rrjete sociale duke ndarë foto dhe video nga më të ndryshmet.

Ajo së fundi postoi një Instastory duke pyetur ndjekësit e saj se a do të dëshironin që ajo të lansonte këngën e radhës e cila si duket do të jetë në gjuhë të huaj.

Këngëtarja për momentin po shijon suksesin e këngës së fundit të cilën e lansoi me dy videoklipe muzikore mjaft joshëse me të cilat tërhoqi vëmendjen e publikut mjaft shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *