Valon Syla tallet me Gold AG: Gjynah që ska kush e fotografon sonte - Realiteti

Valon Syla tallet me Gold AG: Gjynah që ska kush e fotografon sonte

Gazetari dhe analisti politik, Valon Syla, ka iro*nizuar me këngëtarin nga Presheva, Gold Ag, i cili dje publikoi një fotografi ku shihej duke kryer ritet fetare muslimane në rrugën e kombit.

Veprimi i reperit Gold Ag, u komentua shumë në rrjetet social dhe nuk kishte si të mungonte komenti i Valon Sylës, i cili në orën 3 pas mesnatës ngriti pyetjen nëse Gold Ag është duke u falur apo duke fjetur.
“A thu a çohet edhe pak me falë natën Gold AG. Apo ja ka fut gjum. Gjynah që ska kush e fotografon sonte. Armiku nuk flen. Me gjasë fotografi i tij, po flen” – shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *