VIDEO/ “Afganët do ti presim me plumba”. Përplasje para Kryeministrisë

Një përplasje ka ndodhur mbrëmjen e sotme përpara Kryeministrisë, aty ku u mbajt një protestë kundër vendimit të qeverisë për të strehuar në vendin tonë rreth 4000 afganë.

Në këtë protestë qytetarët folën kundër ardhjes së afganëve, mirëpo disa qytetarë të tjerë ndërhynë dhe thanë që janë dakord për ardhjen e tyre. Pikërisht kjo solli përplasje verbale mes palëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com